Jak to funguje?


Princip je obdobný jako u předplacené mobilní služby. Vyberete si tarif, nabijete kredit na váš účet a již brouzdáte internetem. Služba CreditNet se platí předem vždy na období minimálně 1měsíce – lze si předplatit i delší období. Podmínkou funkčnosti služby je dostatečný kredit. Pokud kredit vyčerpáte, je služba automaticky zablokována a po nakreditování opětovně spuštěna.

Předplacená služba

Služba CreditNet se platí předem vždy na období 1měsíce – minimálně. Lze si předplatit internet i na více měsíců dopředu. Záleží pouze na vás jakou frekvenci plateb zvolíte.
Jedete např. na prázdniny a nebudete internet využívat? Nevadí – vyčerpáte předplacené období a další si předplatíte po vašem návratu.

Služba je aktivována automaticky následující pracovní den po připsání platby na účet poskytovatele.
Údaj o zbývající době používání služby je uveden v uživatelské sekci internetových stránek.

Podmínkou funkčnosti služby je uhrazení její ceny. Služba, která není uhrazena v termínu splatnosti, je automaticky zablokována.

Uhrazený poplatek je nevratný. Není možné vrácení poplatku za nevyčerpané období do konce předplatného.

Zřízení služby

Zřizovací poplatek je 1000,-Kč pro službu CreditNet 500 a 1250,-Kč pro službu CreditNet 250. Zahrnuje měření, instalaci u zákazníka včetně 10m kabelu UTP. WiFi zařízení pro provoz služby vám bude zapůjčeno při instalaci bezplatně.

Daňový doklad

Vzhledem ke specifickému systému úhrady ceny nemá uživatel nárok na zaslání daňového dokladu. Daňový doklad je dostupný v uživatelském rozhraní vždy nejpozději do 5 pracovních dní po nakreditování.

Technický problém

Pokud se je jedná o závadu na zařízení, které máte od nás zapůjčené k poskytované službě, je oprava tohoto zařízení zdarma.
Řešení problémů na zařízení zákazníka (např. počítač, domácí wifi router apod…) v souvislosti s funkčností sítě CreditNet – 200,-Kč za každých započatých 30min.

 

Kdo jsme my a jaké používáme technologie naleznete zde

 

Dotazy?
Rádi zodpovíme 🙂

Zavolejte nám, napište nám!

 

 napiste-nam-2